מאמרים

לקבלת יעוץ טלפוני חינם ולקביעת תור לבדיקה ולטיפול התקשרו עכשיו ל-  03-6969787  03-6916391

מאמרים פיזיותרפיה גלי הלם סחרחורתabout

משנת 1981 שבה סיימתי את לימודי הפיזיותרפיה והוסמכתי ע"י משרד הבריאות פרסמתי מאות מאמרים, הרצאות והעברתי סדנאות בתחום פיזיותרפיה, ארגונומיה ותחומי עניין משותפים להם.

מאמרי פורסמו ברחבי הרשת, באתרים בתחומי בריאות, בבלוגים וברשת הפייסבוק.

כמו כן תוכלו להכנס לקישור סרטוני הדגמה ולצפות בהדגמת חלק מהטיפולים שאנחנו מבצעים במרפאתנו.

מאמרים אלו מתבססים על הידע הרב שרכשתי הן בלימודי הפיזיותרפיה שסיימתי בשנת 1981 הן בלימודי ההמשך שאני ממשיך ללמוד מאז שהוסמכתי על ידי משרד הבריאות והן בקורסים, השתלמויות, ימי עיון ופגישות עם פיזיותרפיסטים מרחבי העולם לצורך העברת ידע חדיש ועדכני בננו תוך כדי שימוש בטכניקות טיפול שאנחנו מפתחים יחדיו.

ניתן להעתיק את המילים המקצועיות באנגלית ובלטינית ולחפש ברחבי הרשת את הציורים והתמונות הרלונטיות שיאפשרו לכם לראות מגוון רחב מהן דבר שיקל עליכם ויפשט את המאמר ואת המבנים הרלוונטיים שאני מתאר בכתיבה שלי.

כל המאמרים נכתבו על ידי מאיר אפל והם מהווים את הקניין הרוחני של מאיר אפל- ארגופלוס. לכן לא ניתן להעתיק אותם ולהשתמש בהם. ניתן אך ורק לקרוא אתם. [כל הזכויות שמורות למאיר אפל ולאתר ergoplus.co.il  שבבעלות מאיר אפל].

המאמרים בנושאים כגון:

פריצת דיסק, בלט דיסק, כאבי גב, כאבי שכמות, סחרחורות, ורטיגו, גלי הלם, כאבי ברכיים, הסתיידויות בגידים, דלקות גידים, פריקת כתף ועוד מאמרים רבים בתחומים אלו.

יתכן ותגלו עניין בקריאת המאמרים.

לקריאת המאמרים לחצו על הקטגוריה הרלוונטית ברשימה מימין.
אתם מוזמנים לחוות את דעתכם על הכתוב במאמרים, לשאול שאלות ולהביע את דעתכם בבלוג שאנו מנהלים מתוך האתר לפרטים נוספים לחצו על הקישור בלוג וננהל דיון מקצועי. כמו כן תוכלו לפנות אלנו דרך צור קשר או באמצעות מספרי הטלפון המצוינים בתחתית הדף.
מכון פיזיותרפיה מאיר אפל, רח' אבן גבירול 63 תל אביב   03-6969787  03-6916391