חברות שקיבלו מאיתנו ייעוץ ארגונומי

ארגונומיה – רשימת לקוחות

צוות ארגופלוס צבר ניסיון עשיר במתן פיתרונות בתחום ארגונומיה בענפי המשק המגוונים: מחשוב, משרד,ייצור.

תוכלו לעיין במכתבי ההוקרה והערכה שבצד ימין, שקיבלנו מחלק מהחברות שאיתן עבדנו.

התחושה שהצלחנו לעזור לעוד עובדים בחברה שסבלו והתלוננו על כאבי גב, כאבי צוואר, כאבים בשורש כף היד, במהלך העבודה מול המחשב תמיד גורמת לנו לחוש שעבודתנו קשורה בשליחות למען הקהילה. ברור כמובן שעקרונות הארגונומיה שאותן הצגנו לעובדים במהלך הסדנה שהעברנו תועבר ותחלחל גם לבני הזוג שלהם וכמובן תבוא לידי ביטוי בהנחלת העקרונות הללו כלפי ילדי העובדים בבית שמעבירים את רוב זמנם מול המחשב הן בשעות הלימוד הארוכות בבית הספר ובאוניברסיטה והן בהחלטות איזה כיסא או שולחן חדש נקנה לילד לקראת תחילת שנת הלימודים הקרוב כי המבחר העצום שמציגים בפנינו מוכרי הציוד בחנויות וברשתות השיווק מבלבל ולא פעל ההחלטה אחזה כיסא לקנות איננה לוקחת בחשבון את המבנה הארגונומי של הכיסא אלא את העיצוב, הצבע והמראה המיוחד של הכיסא שכמובן אילו הן החלטות שגויות ולא הן שתקבענה מה לקנות הביתה ליורש העצר החשוב לנו כל כך.

בין לקוחותינו נמנים הגופים הבאים:

חברות שקיבלו ייעוץ בנושא ארגונומיה

מאז שנת 2001 שבה התמחיתי בתחום ארגונומיה פנו אלי עשרות חברות בתחום ההי טק, הייצור, עובדי המשרד הממוחשב.

הייעוץ הארגונומי שהענקנו לעובדי המחשב בנושא "תפקוד בריא וארגונומי בסביבת המחשב" נחלק לשלושה תחומים:
  1. אבחון פרטני של עמדת המחשב ומעטפת העבודה של כל אחד ואחת מהעובדים.
  2. הרצאה שנחלקה לשלושה תחומים: מהי יציבה נכונה בסיבת המחשב, מהם עקרונות ארגונומיים של סביבת העבודה הממוחשבת ואילו תרגילים פיזיותרפיים מניעתיים צריך לעשות בזמן העבודה מול המחשב.
  3. לחברות שעברו למשכנן החדש ייעצנו איזה ריהוט כדאי לקנות, איך לתכנן את החללים על פי עקרונות ארגונומיים ושיתפנו פעולה עם המעצבים, אנשי התאורה, אנשי מזוג האוויר .

הייעוץ הארגונומי שאנחנו מספקים מתאים לכל שלב בו נמצאת חברתכם, הן לחברה שמתכננת לעבור למקום חדש – אנו נבחר לכם את השולחנות והכיסאות הארגונומיים. ובהמשך נתאים לכל עובד את סביבת העבודה המתאימה לו על פי עקרונות ארגונומיים. בשלב הבא נעביר סדנאות והדרכות קבוצתיות לכל מחלקה בנפרד.

לחברות בתחום הייצור נבחן את רצף העבודה ונזהה ליקויים שעשויים לגרום לעובדים תנועות חוזרניות שעלולות לגרום נזקים בטווח הארוך גורם שיפגע בתפוקת העבודה של עובדיך דבר שעשוי להגדיל את ההיעדרות של עובדיך. לכן מומלץ להזמין אותנו לייעץ לכן ברמת העובד וסביבת העבודה האישית שלו וכן ברמת רצף שלבי העבודה של כל פס הייצור השינוע, האריזה וכו'.

סדנת ארגונומיה שניתנה לחברות בתחום הייצור ושכללה:

הרצאות בנושא: "איך תשמור על הגב במהלך העבודה" שבהן הוסבר מהי הדרך הנכונה להרים חפצים, לעבוד מול המכונה, ואילו תרגילים צריך לבצע בבית בכדי למנוע נזק לגב.

ייעוץ ארגונומי איך לשבת מול מחשב

 

הייעוץ הארגונומי שכלל:

  1. סקירה של עמדות העבודה וזיהוי ליקויים וסכנות לעובדים.
  2. המלצות לשינויים בשלבי הייצור ומניעת כפל פעולות.
  3. צפייה בכל עובד במהלך העבודה לזיהוי ליקויים ביציבתו בדפוסי ובהרגלי העבודה.
  4. ניתוח שרשרת ורצף הפעולות הנדרשות בתפקוד העובדים.
  5. תכנון מחודש של מיקום מכונות להפחתת הסרבול בשלבי הייצור.