סרטוני הדגמה - טיפולי פיזיותרפיה

בדף זה רכזנו את כל הסרטונים שמפוזרים בין דפי האתר, תוכלו לצפות בהדגמה ובהסברים המקצועיים ובנוסף לקרוא את כל המידע הרב שצברנו ושהכנסנו לאתר בכדי שהמטופלים שסובלים ושמוצפים במאמרים רבים מכל האתרים שברשת.


בסרטונים הקצרים שאורכם כדקה תוכלו לצפות בהדגמה אך לא בכל הטיפול שנמשך לפחות חצי שעה, מטרת הסרטונים לחשוף בפניכם את המקצועיות והידע הרב שצברתי במהלך עשרות שנות עבודתי כפיזיותרפיסט.


מאמרים רבים שקשורים בכאבי צוואר, בבדיקה ובטיפול בצוואר ניתן לקרוא בפרק טיפול בכאבי צוואר אני בטוח שתמצאו מענה לשאלותיכם ותתרשמו מהרמה הגבוה של הטיפולים שניתנים במרפאתנו. תוכלו לקרוא על נושאים כגון: כאבי ראש ממקור צווארי, על פריצת דיסק בעמוד השדרה הצווארי, על צוואר תפוש ונוקשה, על כאבי צוואר וגב עליון, על הגורמים להיווצרות כאבי צוואר.


לאחר שצפיתם בסרטון שמדגים מספר דקות של בדיקה וטיפול מתוך טיפול של חצי שעה, תוכלו להקליק על הקישור טיפול בכאבי גב ולקרוא מאמרים רבים שפרסמתי שעוסקים במגוון רחב של בעיות גב תחתון. אני בטוח שאחד המאמרים יבהיר לכם את האי בהירות בכל הקשור בכאבי גב תחתון, המאמרים הנם בנושאים כגון: פריצת דיסק, כאבי גב במהלך ההריון, השפעת הנעלים על הופעת כאבי גב, תחזוקת הגב, תפקיד נכון בעבודה ועוד נושאים רבים ומגוונים.

בסרטון זה קבלתם סקירה רחבה על כל השיטות והליקויים שאנו מטפלים בהם. כמו כן הסברים על המכשור החדיש שרכשנו למרפאתנו בכדי לטפל בכם בשיא המקצועיות. תוכלו כמובן להמשיך ולקרוא עוד מאמרים בכל הנושאים עליהם הסברתי בדף הראשי של האתר ארגופלוס מכון לפיזיותרפיה 

 בסרטון זה הדגמתי חלק מבדיקת Hallpike-Dix לשם זיהוי התנתקות קריסטלים באחת מתעלות החצי עגולות שבאוזן הפנימית. וכעת אחזיר את הקריסטלים למקומם ע"י טכניקה Modified Epley's maneuve . תוכלו לקרוא מאמרים נוספים על סחרחורת סיבובית וסחרחורת דיזינס בפרק טיפול בורטיגו סחרחורת.

בסרטונים הבאים אדגים טיפול בגלי הלם לפתולוגיות שונות, תוכלו לקרוא מאמרים נוספים על סוגי הבעיות שניתן לטפל בהם בעזרת גלי הלם בפרק טיפול בגלי הלם.