איך להימנע מכאבים בכפות הרגליים

כאבי רגליים בסוף יום העבודה או לאחר סיום החתונה, או לאחר עמידה ממושכת בקניות בסופר, כאבים בעקב הרגל לאחר הקימה בבוקר מהשינה .
לכל הסיבות הללו יש מכנה משותף והוא העמסת ייתר על הרגליים ללא הפסקות וניתן להקל עליהן על ידי הנעלה אורתופדית מותאמת, ניתן גם להיעזר במדרסים בהתאמה אישית.
בסוף יום העבודה הרגלים "מתות" שורפות והכאב מתרכז באזור הבהונות תופעה זו מוכרת בשם כאב כרית בהונות הרגליים תוכלו לקרוא על כך בהרחבה בקישור metatarsalgia.
תחושת כאב בעקב הרגל שמופיע לאחר השינה נקרא גם בשם plantar fasciitis ובעברית דורבן העקב. ניתן להימנע מהכאבים על ידי שימוש בנעל מתאימה אך ובמידה והכאב מופיע הטיפול המתאים הינו גלי הלם לדורבן העקב.
כאבים בלתי נסבלים בסוף החתונה שבה הסתובבת כל הערב על עקבי הסטילטו הסקסיים. כעת בסוף היום עיסוי עמוק לכפות הרגליים יסדר אותך מצוין ותוכלי לחזור לרקוד גם למחרת החתונה.
ואם גם לאחר הטיפים הללו עדיין כואב התקשרו אלינו ותקבלו תשובות חינמיות כיצד ניתן לעזור לכם.
הטיפ נכתב על ידי :
מאיר אפל שהוא פיזיותרפיסט מוסמך שסיים את לימודי הפיזיותרפיה בבית הספר לפיזיותרפיה שבמכון וינגייט ליד נתניה בשנת 1981. מאיר אפל קיבל את ההסמכה ממשרד הבריאות הישראלי ומאז התמחה והשתלם בעשרות קורסים, התמחויות, ימי עיון וסדנאות בארץ ובעולם כולו.
המרפאה השלנו משלבת ידע רב, מקצועיות, רגישות ויחס חם למטופלים. אנחנו מחויבים לתת מענה מלא לצרכי המטופלים שלנו.