טיפול בגלי הלם מחיר

השאלה הראשונה שאני נשאל בדרך כלל היא: מהו מחיר טיפול בגלי הלם?

המחירים אצלנו במכון פיזיותרפיה מאיר אפל – ארגופלוס הם מהנמוכים בארץ!

מהו מחיר טיפול בגלי הלם? טיפול בגלי הלם לאיבר אחד, לדוגמה כתף אחת או דורבן אחד או גיד אכילס אחד הינו 300 ₪ כולל מע"מ לכל טיפול. אם צריך לטפל בשני אברים זהים לדוגמה: שתי כתפיים או שני דורבנים או שני גידי אכילס המחיר יהיה 550 ₪ לכל טיפול.

ובנוסף לכך, אין צורך לשלם מראש ולהתחייב לסדרת טיפולים. כלומר, אתם משלמים כל פעם עבור טיפול אחד ואז קובעים את הטיפול הבא וגם עליו משלמים ביום הטיפול ולא מראש.

אנחנו מקבלים רק מזומן או צ'קים ולא עובדים עם כרטיסי אשראי.

 לשאלות אודות טיפול בגלי הלם מחיר, זמן ועוד הנכם מוזמנים להתקשר: לחצו כאן להתייעצות


מה היתרון בקבלת גלי הלם במכון פיזיותרפיה מאיר אפל – ארגופלוס?

ברוב המכונים הממוסחרים לטיפול בגלי הלם, המטפל הוא רק טכנאי, שאין בידיו תעודת הסמכה לטיפול בגלי הלם. במרפאה שלנו המטפל כאמור הוא פיזיותרפיסט מוסמך שעבר הסמכה על יד חברת מדיספק, יצרנית המכשיר, ולכן הידע, הניסיון, וההכשרה מאפשרים לכם לקבל את הטיפול הטוב והיעיל ביותר, ובכך להשיג הצלחה טובה יותר ומהירה יותר וכמובן גם הזולה ביותר. 

לצפייה בתעודת הסמכה כמטפל בגלי הלם היכנסו לקישור: מטפל מוסמך בגלי הלם.

מי מבצע את הטיפול בגלי הלם?

בבואכם לקבל טיפול גלי הלם במרפאה שלנו, יטפל בכם מאיר אפל, שהוא פיזיותרפיסט מוסמך מטעם משרד הבריאות הישראלי, את ההסמכה מטעם משרד הבריאות קיבל מאיר אפל בשנת 1981 ומאז צבר ניסיון עשיר מאוד בטיפולי פיזיותרפיה ובטיפולי גלי הלם.

מה צריך להביא לטיפולים?

בטיפול הראשון צריך להביא כל תיעוד שיש לכם ושקשור בבעיה, שצריך לטפל בה בגלי הלם כגון: תוצאות והדיסק של הבדיקה צילום רנטגן או MRI או CT או בדיקת אולטראסאונד של האיבר המטופל, מכתב מהרופא, היסטורית כל הטיפולים שביצעתם עד היום. מומלץ שתציידו בבגדים שניתן להסרה ושיהיה לכם נוח איתם.

האם הטיפולים כוללים רק גלי הלם?

לאחר שהפיזיותרפיסט יבצע בדיקה, יסתכל במסמכים שהבאתם ויאבחן את הבעיה שלכם, הוא יכול להחליט שבנוסף לגלי ההלם כדאי להוסיף, וללא תוספת מחיר, גם טיפול פיזיותרפיה שיזרז את ההחלמה שלכם ויקצר את סדרת טיפולי הגלי הלם, כדוגמא יתכן ונוסיף טיפול אלקטרו תרפי כגון אולטרה סאונד, גירוי חשמלי, אמבטיית פרפין, חימום או קירור לפי סוג הבעיה. וכמו כן הפיזיותרפיסט ידריך אתכם במספר תרגילי פיזיותרפיה שיתאימו לבעייתכם.

ממי נוכל לקבל החזר עבור טיפול בגלי הלם?

מכון פיזיותרפיה מאיר אפל-ארגופלוס מוכר על ידי כל חברות הביטוח שמוכרות ביטוחי בריאות, במידה ואתם מבוטחים בביטוח בריאות וקניתם מסוכן הביטוח שלכם גם פרק של פיזיותרפיה ו / או גלי הלם, תצטרכו לבקש מהרופא הפניה לפיזיותרפיה או לגלי הלם וכך תוכלו לקבל החזר על פי הפוליסה שלכם. מחירון טיפול בגלי הלם אצלנו הוא קבוע כבר שנים רבות ואיננו מעלים אותו לפי תנודות השוק.

אם אתם חברים בקופת חולים הכללית, עקב כך שתקבלו בנוסף לגלי הלם גם טיפולי פיזיותרפיה, תוכלו לדרוש מכללית מושלם החזר של עד 94 ₪ לכל טיפול שבצעתם אצלנו, עליכם לבקש מרופא המשפחה שלכם הפנייה לפיזיותרפיה.

עם איזה סוג של מכשיר מטפלים אצלנו?

במרפאתנו משתמשים במכשיר גלי הלם מסוג רדיאלספק של חברת מדיספק, שהוא בעל ראש קטן ומדויק כמו פינצטה. לצפייה בסרטון הפעלת מכשיר רדיאלספק היכנסו לקישור RADIALSPEC. בדרך כלל, גודל ההסתיידות או הדורבן הינו 3-10 מילימטרים. קיימים שני מכשירים לטיפול באמצעות גלי הלם, המכשיר עם הראש הגדול שגודלו כ-25 סנטימטרים, והמכשיר עם הראש הגדול שגודלו כ-2.5 סנטימטרים. המכשיר עם הראש הגדול בדרך כלל מופעל במכונים הממוסחרים שבהם אין רופא או פיזיותרפיסט, הטכנאי מצמיד את הראש הגדול לאבר המטופל כגון כתף, כף רגל, ירך וכו' מפעיל את המכשיר ויוצא מהחדר. הבעיה עם המכשיר הגדול שהוא מכסה את כל האיבר ובעצם פוגע גם ברקמות בריאות שאינן צריכות את הטיפול. כמו כן, במכשיר עם הראש הגדול האנרגיה הפעילה ממוקמת רק במרכז הראש, ולכן עקב תזוזה של מספר סנטימטרים הטיפול מפספס את ההסתיידות ולכן אינו אפקטיבי. לעומת זאת, הטיפול בעזרת מכשיר עם ראש קטן ממוקד, המטפל אינו יוצא מהחדר אלא מצמיד באופן ידני את הראש המטפל לאיבר המטופל ועקב כך אין בזבוז אנרגיה ואפקטיביות הטיפול מרבית.

לסיכום, מחיר טיפול בגלי הלם זה לא הדבר הכי חשוב בבחירת המטפל והמרפאה אלא דווקא מי המטפל, מה הסמכתו ובאיזה מכשיר הוא משתמש.

 לשאלות אודות טיפול בגלי הלם מחיר, זמן ועוד הנכם מוזמנים להתקשר: לחצו כאן להתייעצות

המאמר נכתב על ידי :
מאיר אפל פיזיותרפיסט מוסמך שסיים את לימודי הפיזיותרפיה בבית הספר לפיזיותרפיה שבמכון וינגייט ליד נתניה בשנת 1981.
מאיר אפל קיבל את ההסמכה ממשרד הבריאות הישראלי ומאז התמחה והשתלם בעשרות קורסים, התמחויות, ימי עיון וסדנאות בארץ ובעולם כולו.
המרפאה שלנו משלבת ידע רב, מקצועיות, רגישות ויחס חם למטופלים. אנחנו מחויבים לתת מענה מלא לצרכי המטופלים שלנו.

לקריאת עוד מאמרים הקשורים לגלי הלם היכנסו לקישורים הבאים:

היתרונות בשילוב בן גלי הלם לפיזיותרפיה

באיזה פתולוגיות מטפלים עם גלי הלם